Dzień Babci i Dziadka - Balony Zobacz większe

Dzień Babci i Dziadka - Balony

Nowy produkt

Obraz- Prezent dla Babci i Dziadka

Więcej szczegółów

30,00 zł brutto

Więcej informacji

Możesz skorzystać z każdej grafiki która dostępna jest w naszym sklepie. 

Tekst również może być własny.

Obrazy drukujemy na wyszukanych materiałach, objętych gwarancją jakości i trwałości.

Dostępne są 3 formaty:

30x40cm.   40x50cm.   50x70cm.

Oraz 3 rodzaje materiałów:

Płyta Stadur - jest lekką sztywną płytą kompozytową. Jej największą zaletą jest trwałość oraz odporność na wilgotność co doskonale doceniają rodzice korzystający z nawilżaczy powietrza (obraz nie paruje.)Wkładając ten wydruk do ramki nie musimy zabezpieczać go żadnym plexi czy szkłem.

Płyta Hips - jest to biała płyta o grubości, 0,5mm i satynowej powłoce. Jej największą zaletą jest trwałość i jakość wydruku, obraz jest odporny na promieniowanie słoneczne dzięki czemu nie traci koloru.

Drewno - Jest to twarda płyta o grubości 0,6cm. Jej największą zaletą jest wydruk z zachowaniem struktury i zapachu drewna.

Do obrazów proponujemy również 3 rodzaje ramek:

Fiskbo- Najtańsza z dostępnych na rynku, biała cienka ramka.

Virserum - Biała/kremowa ramka w romantycznym stylu. Jest o wiele grubsza i trwalsza od fiskbo. Posiada dekoracyjną, nierówną krawędź.

Stylowa przecierana - Jest to gruba, drewniana rama wykonywana ręcznie na zamówienie. 

Obraz drukowany w profesjonalnej drukarni farbami ekologicznymi, wszystkie materiały posiadają gwarancję jakości.

Każdy projekt jest autorską własnością co pozwala nam na wprowadzenie zmian koloru lub testu bądź dopisania z jakiej okazji wręczamy i od kogo. 

Prosimy by przy dokonywaniu zakupu, w komentarzu do zamówienia, podać wszystkie potrzebne dane do wpisania na obraz takie jak: data komunii, imię dziecka – koniecznie sprawdź aby nie zawierały błędów.

Każdy obraz jest przez nas pakowany w kolorowy papier kraft, tak aby był gotowy do wręczenia. Później jest odpowiednio zabezpieczony, by nie uległ zniszczeniu podczas podróży.