Dalia - Prośba o Błogosławieństwo

Nowy produkt

Zaproszenia na szkle.

Aby zamówić projekt indywidualny kliknij tutaj

Zawarte w naszym sklepie internetowym obiekty są autorskimi projektami, które podlegają ochronie prawnej. Nie udzielamy żadnych licencji na korzystanie z praw przynależnych do Netrium Design. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

Więcej szczegółów

25,00 zł brutto

Minimalna ilość dla poszczególnych formatów, wynosi:
Format: A5 4
Format: A6 6
Format: B5 2

Więcej informacji

Stworzone z miłości do piękna i harmonii...

Wyjątkowe zaproszenie wraz z prośbą o błogosławieństwo skryte w delikatnej tafli szkła.

*Szanowny kliencie, pragniemy podtrzymać fakt iż jako pierwsi zapoczątkowaliśmy druk zaproszeń ślubnych na szkle metodą UV z gwarancją niepowtarzalnej jakości nadruku. Istotnym aspektem naszej produkcji jest metoda utrwalania, która jest ściśle przez nas zastrzeżona.
Niezwykle ważną rolę odgrywa szkło, które mianowane surowcem ponadczasowym jest dla nas indywidualnie przygotowywane. Precyzyjny szlif podkreśla wykwintność tego surowca, co zaważa w procesie powstania produktu luksusowego. Od Listopada 2017 roku trwa proces patentowania naszego produktu.
 

Tafla STANDARD o grubości 4mm 

 Dysponujemy szeroką bazą wzorów graficznych, która na bieżąco jest uzupełniana w nowe trendy. Ich różnorodność i pełna gama kolorów zachwyci każdego.
Zamawiając swoją taflę, wybierasz odpowiadający Ci wzór, dobierasz tekst i rodzaj czcionki a my przygotowujemy Twój indywidualny projekt.
 SZKLANE ZAPROSZENIA mogą być przygotowane dla RODZICÓW, DZIADKÓW, CHRZESTNYCH, ŚWIADKÓW ORAZ WSZYSTKICH POZOSTAŁYCH GOŚCI.

ABY ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE

 -> Wrzuć w koszyk potrzebną ilość tafli wybranego wzoru graficznego  -> W 3 kroku zamówienia znajduje się miejsce na komentarz w którym zaznacz wybrany wzór tekstu, (ewentualnie wepnij własny tekst) oraz wszystkie potrzebne dane   -> Opłać zamówienie -> Czekaj na maila z podglądem projektu

CZAS REALIZACJI  14 dni roboczych, od momentu akceptacji projektu i wpłaty na konto

EKSPRES   5 dni roboczych od momentu akceptacji projektu +1-2 dni dostawa. Płatna + 40% wartości zamówienia.

TAFLE DWUSTRONNE/ZE ZDJĘCIEM  Jeśli interesuje Cię tafla dwustronnie zadrukowana złóż zamówienie na maila sklep@netrium.eu 

DOSTĘPNE FORMATY     A6-105mmx148mm       A5-148mmx210mm       B5-180mmx250mm       A4-210mmx297mm

Wydrukowane metodą UV (nadruk bezpośredni) - jest to druk z gwarancją trwałości o najwyższej jakości koloru.

Umieszczamy własne teksty bez dodatkowych opłat, posiadamy również możliwość stworzenia zupełnie nowego indywidualnego projektu na życzenie- aby skorzystać z tej opcji dokup Projekt graficzny.


Prosimy by przy dokonywaniu zakupu, w komentarzu do zamówienia, podać wszystkie potrzebne dane – koniecznie sprawdź, aby, nie zawierały błędów. Możesz także skorzystać z zakładki JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE.

W razie problemów zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Zaproszenia są odpowiednio przygotowywane i zabezpieczane do wysyłki by nie uległy zniszczeniu podczas podróży.

Wysyłki kurierskie ubezpieczone. Prosimy o sprawdzanie paczek w obecności kuriera.

Produkty powiązane