Blog

Test

Zawieszki satynowe botanical dodatki na stół
“Zaufaj mi, umiesz tańczyć ~ wódka” - zawieszki na alkohol z zabawnymi tekstami

Nieodłącznym elementem dekoracji stołów obok winietek są zawieszki na alkohol. Zwykle znajdują się na nich zabawne teksty, które wprawiają w dobry nastrój weselników. Zawieszki na alkohol utrzymane są zazwyczaj w kolorystyce wesela. Do ich wykonania mogą posłużyć grafiki kwiatowe lub motywy geometryczne, które są bardzo popularne w ostatnich sezonach weselnych. Zawieszki mogą być również świetną pamiątka z wesela, jeśli umieścimy na nich imiona pary młodej oraz datę ślubu.


Zawieszki na alkohol zamiast etykiet na butelki

W ostatnim czasie zawieszki zdecydowanie zdominowały kiedyś stosowane etykiety naklejane na butelki. Naszym zdaniem zmiana zdecydowanie na plus, szczególnie ze względu na zredukowanie czasu, jaki młodzi poświęcali na dekorację butelek.

Dodatki w postaci zawieszek na alkohol  zwykle wykonywane są na papierze ozdobnym, najczęściej w postaci prostokąta lub koła. Papier jednak nie zawsze lubi się z temperaturą, dlatego po upływie czasu mięknie.

 

zawieszki na wódkę

Zawieszka z geometrycznym wzorem: Geometric 1

Zawieszka w kolorze bordowym: Romantic Burgundy

Zawieszka z różowymi kwiatami: Scarlet

 

 

Pamiętajcie!
Zawieszki na alkohol na transparentnym hipsie dostępne w naszym sklepie są odporne na temperaturę, więc nie grozi im dobrze zmrożone szkło 😉

 

Przykłady tekstów do zawieszek na alkohol nie muszą być nudne

Składając zamówienie na zawieszki w naszym sklepie, chętnie umieszczamy również teksty stworzone przez Państwa Młodych, którzy zaskakują nas nieraz kreatywnością. Przedstawiamy przykłady najciekawszych tekstów, które możemy umieścić na zawieszkach transparentnych.

 

Pijmy bo… najlepsze historie nie zaczynają się od jedzenia sałatki 

Wypijmy za to, czego jutro nie będziemy pamiętać

Kac trwa tylko 1 dzień, a wspomnienia są wieczne

 Zaufaj mi, umiesz tańczyć ~wódka

Niech moc będzie z Wami

Człowiek nie wielbłąd, pić musi!

Dinozaury nie piły wódki i… wyginęły

Nie jesteś sobą, gdy jesteś spragniony

Żebyśmy zawsze byli piękni, młodzi i bogaci

Nie ziewaj, polewaj

Jeszcze po kropelce

To nie ozdoba, jak się skończy, będzie nowa

Jest wódka, jest impreza!

Nie siedź tyle, parkiet czeka

Na drugą nóżkę

 

prezent na urodziny okładka gazety
Okładka gazety - prezent na urodziny

Najlepsze prezenty to takie, które pozostawiają wspomnienia. Warto czasem poświęcić więcej czasu, aby sprawić niespodziankę solenizantowi.

Okładka gazety – niebanalny prezent urodzinowy dla kreatywnych

Każdy kiedyś marzył o swoim zdjęciu na okładce topowych czasopism jakimi są FORBES, VOGUE, TIMES, ELLE… Marzenia te można spełnić, tworząc okładkę gazety na prezent urodzinowy, który zapadnie w pamięci na długo. Każdy zasługuje by choć raz znaleźć się na okładce gazety, więc nie wahajmy się obdarować solenizanta takim upominkiem.

okładka gazety

Okładka na 18 urodziny – ELEE

Okładka na 50 urodziny – GLAMUR

Okładka na 40 Urodziny – JEJ STYL

Oryginalny prezent – okładka gazety

Okładka gazety na prezent świetnie i humorystycznie przedstawi każdego, dzięki indywidualnej personalizacji i nieszablonowym układom tekstu. Czcionki zastosowane w projektach, doskonale oddają charakter każdego ze znanych czasopism. 

 

okładka gazety na urodziny

Okładka na Urodziny – NEWS DNIA

Okładka na Urodziny – TIME

Okładka na Urodziny – MEN’S HEALTH

 

Prezent na 18 urodziny, 30 urodziny, 50 urodziny, 60 urodziny.. to idealne okazje by stworzyć coś kreatywnego. Okładki gazet będą świetnie prezentować się również jako prezent na rocznicę ślubu lub zawarcie związku małżeńskiego.

 

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą projektów na okładki urodzinowe i okazyjne 🙂

 

metryczka
Metryczka - pomysł na prezent dla dziecka na chrzest i urodziny

Dzień narodzin dziecka zawsze pozostanie w pamięci mamy i taty. To oni są przy dziecku od pierwszych chwil jego życia, ciesząc się jego przyjściem na świat. Dzień, godzina, waga, wzrost nowo narodzonego dziecka to dane, które zapisują się na kartach historii dziecka jako jego pierwsze. Liczby Te mogą stanowić pamiątkę, jeśli zbierzemy je w

 

Jakie cechy posiada zwykle Metryczka dla chłopca?

W metryczkach dla chłopca przeważają barwy błękitne, granatowe i szare. Samoloty, samochody,akwarelowe zwierzaki, misie pluszowe,  czy inne zabawki – to one stanowią zwykle większą część obrazu. W wolnej przestrzeni umieszczana jest metryka z danymi dziecka.

Przykładowo przedstawiamy trzy różne warianty projektów dla chłopca: z niebieskim motywem i pastelowym króliczkiem metryczka Bunny, czarno biała metryczka Wild ze złotą koroną oraz metryczka Leśni Przyjaciele utrzymana w klimacie leśnym z sową.

 

metryczka dla chlopca

Co zawiera Metryczka dla dziewczynki?

Metryczka dla dziewczynki zwykle zawiera delikatne kolory utrzymane w odcieniach różu, beżu i bieli. W centralnej części obrazu umieszcza się imię dziecka oraz charakterystyczny element graficzny taki jak korona, jednorożec, kwiaty lub akwarelowe zwierzęta. Poniżej znajduje się metryka z datą urodzin, wagą, wzrostem, godziną urodzenia i miejscowością.

 

Układ tekstu nie musi być nudny – na przykład w metryczce Akwarelowy Królik dane zostały przedstawione w otwartej tabeli, a poszczególne liczby zostały wyróżnione pogrubieniem czcionki lub zmianą koloru.

Ciekawą opcją będzie również wykonanie projektu ze zdjęciem dziecka podobnie jak w projekcie Pink.

Jeśli jednak chcemy wręczyć metryczkę jako prezent a nie jesteśmy w stanie znaleźć odpowiedniego zdjęcia, polecamy postawić na klasykę: ciekawą grafikę z zabawką, zwierzątkiem lub lalką jak w projekcie: Grow up little girl

 

metryczki

 

Dlaczego Metryczka dla dziecka sprawdzi się na każdą okazję?

Metryczka dla dziecka będzie dobrym pomysłem jako prezent na urodziny lub chrzest. Oprawiając ją w ramę, przyozdobimy również ściany pokoju nadając mu szczególny charakter. Czasami umieszcza się również zdjęcie niemowlaka z sesji dziecięcych lub zrobionych przez najbliższych. Taki obraz będzie stanowił świetną dekorację pokoju i zapełni puste ściany. Obraz metryczka jako prezent zostanie z maleństwem na lata, a w późniejszych latach będzie miłą pamiątką z najmłodszych lat.

Sprawdź naszą ofertę

prośba o świadkowanie na ślub dla świadkowej różowa dla świadka czarna na przeźroczystym szkle
Prośby o świadkowanie w formie szklanej tafli

Świadek i Świadkowa to bardzo ważne osoby, które czuwają nad organizacją wesela.

“Ona powiedziała tak, teraz Twoja kolej!” – Czy zostaniesz moim świadkiem? Pomysł na zaproszenie świadka i świadkowej

swiadkowanie
Black&Pink Cloud

Świadkowie są wsparciem dla Pary Młodej, kiedy coś idzie nie tak, kiedy coś wymaga szybkiej i skutecznej interwencji. Aby docenić ich rolę w tym szczególnym dniu, obdarujcie swoich świadków czymś wyjątkowym. Poczują się wtedy docenieni.

Zamiast zwykłego zaproszenia na ślub, dobrym pomysłem będzie stworzenie prośby o świadkowanie dla świadka i świadkowej na szkle.Praktyka ta jest dość mało popularna, dlatego osoby obdarowane taką prośbą na pewno będą mile zaskoczone. Nietypowy pomysł na zaproszenie świadków na pewno zostanie pozytywnie odebrany i dostarczy świadkom motywacji do odpowiedniego zaangażowania się w pomoc.

A jeśli już są zaproszeni… Podziękuj im! Podziękowania dla świadków na szkle

Jeśli jednak zaprosiliście już swoich świadków standardowo, tak jak innych gości, w dniu wesela możecie wręczyć im podziękowania w formie szklanej tafli dla świadkowej czy świadka, aby docenić ich trud i obecność: “Gdyby nie Wy, ten dzień nie byłby taki wspaniały!” 

 

zaproszenie dla rodziców na ślub
Prośba o błogosławieństwo - zaproszenie dla rodziców

Ślub jest najważniejszym dniem w życiu każdego człowieka, na którym nie może zabraknąć Mamy i Taty.

Jak zaprosić Rodziców na ślub? – prośba o błogosławieństwo dla rodziców.

Zamiast zwykłego zaproszenia, eleganckim rozwiązaniem, na które decydują się coraz częściej Państwo Młodzi, jest prośba o błogosławieństwo, wydrukowana na szklanej tafli zamiast na zwykłym ozdobnym papierze. Można zawrzeć w niej również informacje dotyczące wesela lub słowa podziękowania za dotychczasowe wsparcie i pomoc w różnych momentach życia.

Projekt prośby o błogosławieństwo może zawierać indywidualny tekst oraz unikalną grafikę, którą można wybrać spośród wielu różnych propozycji. Wśród najczęściej wybieranych są wzory kwiatowe oraz geometryczne.

 

zaproszenie na ślub - szklana tafla
Blue Wonder                                                                          Botanical                                                                                    Scarlet 2

 

Dlaczego nasze szklane prośby o błogosławieństwo na szkle?

Tafla szklana to elegancki, ponadczasowy surowiec, doskonała pamiątka, indywidualnie spersonalizowany projekt oraz oryginalny pomysł. Taka forma zaproszenia na ślub, na pewno długo pozostanie w pamięci najbliższych.

Najczęściej wybierane szklane prośby o błogosławieństwo

Przedstawiamy trzy wzory, które cieszą się największą popularnością wśród naszych klientów. 

 

prośby o błogosławieństwo
Dalia                                                                             Boho Fuchsia                                                              Lace 
Szklane podziękowania dla rodziców marble grey
Oryginalne podziękowania dla rodziców ze zdjęciem

Ślub i Wesele zazwyczaj stanowią jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu, które pozostają w pamięci Państwa Młodych i ich najbliższych na długie lata. Mimo obecności wielu przyjaciół i członków rodziny, na szczególne wyróżnienie i wdzięczność w tym dniu zasługują Rodzice Młodej Pary. Bez nich wiele rzeczy nie byłoby możliwych. To oni są wsparciem, służą dobrą radą i zawsze są w gotowości aby pomóc. Ich rady, poświęcony czas i troska szczególnie wpłynęły na wychowanie i osobowość małżonków.

 

Pomysł na podziękowanie dla Rodziców – W jaki sposób okazać wdzięczność?

Słowo “dziękuję” można wyrazić na wiele sposobów, często przejawia się ono poprzez prezenty, takie jak: biżuteria, wycieczki do tropikalnych krajów, koszyki z słodkościami i alkoholem lub kwiaty. Popularnym pomysłem w ostatnim czasie stało się również nagrywanie filmów lub wykonywanie prezentacji ze zdjęciami z dzieciństwa, przy których wracają wspomnienia z dawnych lat. Mimo wielu pomysłów i propozycji wciąż wiele par ma problem z wyborem najodpowiedniejszego wariantu, który odróżni się od typowych i standardowych podziękowań. 

Line of Gold

 

Szklane tafle i obrazy ze zdjęciem – Oryginalny prezent dla rodziców w dniu ślubu

Najpiękniejszym podziękowaniem zwykle są słowa, które płyną prosto z serca. Wypowiedziane raz, mogą zostać zapomniane, jednak zapisane pozostają na dłużej. Za ich pomocą  możemy przekazać to, za co szczególnie jesteśmy wdzięczni rodzicom oraz to,  jak wielką rolę odegrali w naszym dotychczasowym życiu.

Teksty podziękowania możemy wręczyć w formie szklanej tafli – przeznaczonej do ekspozycji na półce/komodzie lub jako obraz w ramie – do powieszenia na ścianie, które można znaleźć na naszym sklepie internetowym. Świetnym pomysłem będzie również umieszczenie obok słów podziękowania zdjęcia z sesji narzeczeńskiej, które pięknie wkomponuje się w szatę graficzną podziękowania.

Wszystkie projekty podziękowań są indywidualne dla każdej pary młodej, dlatego istnieje możliwość dobrania grafiki do motywu/kolorystyki wesela spośród bogatej galerii wzorów, przesłania własnego tekstu oraz wybór czcionek. 

Wzruszenie rodziców po otrzymaniu oryginalnego prezentu, który został stworzony specjalnie dla nich i pozostanie z nimi na długie lata –  gwarantowane!