Szklane podziękowania dla rodziców marble grey
Oryginalne podziękowania dla rodziców ze zdjęciem

Ślub i Wesele zazwyczaj stanowią jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu, które pozostają w pamięci Państwa Młodych i ich najbliższych na długie lata. Mimo obecności wielu przyjaciół i członków rodziny, na szczególne wyróżnienie i wdzięczność w tym dniu zasługują Rodzice Młodej Pary. Bez nich wiele rzeczy nie byłoby możliwych. To oni są wsparciem, służą dobrą radą i zawsze są w gotowości aby pomóc. Ich rady, poświęcony czas i troska szczególnie wpłynęły na wychowanie i osobowość małżonków.

 

Pomysł na podziękowanie dla Rodziców – W jaki sposób okazać wdzięczność?

Słowo “dziękuję” można wyrazić na wiele sposobów, często przejawia się ono poprzez prezenty, takie jak: biżuteria, wycieczki do tropikalnych krajów, koszyki z słodkościami i alkoholem lub kwiaty. Popularnym pomysłem w ostatnim czasie stało się również nagrywanie filmów lub wykonywanie prezentacji ze zdjęciami z dzieciństwa, przy których wracają wspomnienia z dawnych lat. Mimo wielu pomysłów i propozycji wciąż wiele par ma problem z wyborem najodpowiedniejszego wariantu, który odróżni się od typowych i standardowych podziękowań. 

Line of Gold

 

Szklane tafle i obrazy ze zdjęciem – Oryginalny prezent dla rodziców w dniu ślubu

Najpiękniejszym podziękowaniem zwykle są słowa, które płyną prosto z serca. Wypowiedziane raz, mogą zostać zapomniane, jednak zapisane pozostają na dłużej. Za ich pomocą  możemy przekazać to, za co szczególnie jesteśmy wdzięczni rodzicom oraz to,  jak wielką rolę odegrali w naszym dotychczasowym życiu.

Teksty podziękowania możemy wręczyć w formie szklanej tafli – przeznaczonej do ekspozycji na półce/komodzie lub jako obraz w ramie – do powieszenia na ścianie, które można znaleźć na naszym sklepie internetowym. Świetnym pomysłem będzie również umieszczenie obok słów podziękowania zdjęcia z sesji narzeczeńskiej, które pięknie wkomponuje się w szatę graficzną podziękowania.

Wszystkie projekty podziękowań są indywidualne dla każdej pary młodej, dlatego istnieje możliwość dobrania grafiki do motywu/kolorystyki wesela spośród bogatej galerii wzorów, przesłania własnego tekstu oraz wybór czcionek. 

Wzruszenie rodziców po otrzymaniu oryginalnego prezentu, który został stworzony specjalnie dla nich i pozostanie z nimi na długie lata –  gwarantowane!